O nas

 

 ART MOTYW

 Odkąd pamiętam, miałam potrzebę tworzenia CZEGOŚ. Upłynęło wiele lat zanim przekułam to w zawodową pasję. W 2014 roku powstała marka Art Motyw.  Na początku była biżuteria, a z czasem zainteresowało mnie filcowanie na tkaninach. To było  spotkanie z modą od tej drugiej strony.

Pierwotnie znakiem rozpoznawczym moich ubrań był MOTYW (stąd nazwa marki), czyli ręcznie wykonywane aplikacje -  filcowane i malowane. Tak nauczyłam się myśleć o odzieży w kategoriach  pojedynczych egzemplarzy, a później krótkich serii ubrań.

Dzisiaj modę i styl traktuję bardzo indywidualnie. Najważniejsze jest to, aby w ubraniu „dobrze się poczuć”. Mam świadomość, że wiele z nas – dojrzałych kobiet o niekoniecznie perfekcyjnych figurach – szuka rzeczy nie tylko ładnych, wygodnych, oryginalnych, ale i w odpowiednich rozmiarach. Art Motyw wychodzi  naprzeciw tym oczekiwaniom. Szyjemy po kilka, kilkanaście egzemplarzy z różnorodnych tkanin, także na zamówienia naszych KLIENTEK.  Swoje kolekcje kierujemy do KOBIET, które nie naśladują  trendów w modzie, ale lubią być BLISKO niej,  jednocześnie pozostając SOBĄ.

Pasja tworzenia biżuterii trwa nadal. Traktuję ją jako wzbogacenie  oferty firmy.


 

Obrazy kategorii

sukienki

Hand made

Spodnice

Biżuteria

 

 

 

 

 

 

 

         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl