Letni ręcznie malowany płaszczyk - Nana -rozm. L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyróżnij się subtelną elegancją i artystycznym akcentem. Wiosenno - letni , luźny płaszczyk uszyty z miękkiego, przyjemnego dla skóry tencelu w odcieniu szlachetnego ecru, otula sylwetkę niczym poranny promień światła. Jego sekret tkwi w detalach: delikatne, ręcznie malowane wzory snują się po tkaninie niczym swobodne impresje, każda z nich niepowtarzalna – jak ślad pędzla na płótnie.
Zapięcie to drobny majstersztyk – pojedynczy, ręcznie malowany guzik, harmonijnie współgrający z ornamentyką płaszcza, dodaje mu artystycznego wykończenia i nuty intrygującej elegancji.
Idealny na dni, kiedy chcesz czuć się lekko, wyjątkowo i kobieco. Ten płaszczyk nie tylko ubiera – on podkreśla Twoją indywidualność.
Można prać w pralce lub ręcznie w temperaturze do 30 stopni C, lekko odwirować i prasować (malowany wzór ) przez ściereczkę lub pergamin.
Ponieważ jest to propozycja typu "hand made" to każdy płaszczyk występuje tylko w jednym egzemplarzu. Jeśli akurat nie jest dostępny na stronie sklepu - napisz do mnie ; postaram się uszyć podobny.
Płaszczyk można skompletować z bluzką Soa i spodniami Rene.
Kolor - ecru
Skład - tencel 90%, poliester 10%
Rozmiar - L
Wymiary:
- szer. ramion - 52 cm
- obw. biustu - 134 cm
- długość - 114 cm
- obw. bioder - 134 cm
- długość rękawa - 45 cm